אנחנו במסע מדהים כבר שנתיים, מאז שבאמת התחלנו להשתמש בכלים של אקסס קונשסנס®. שנה שעברה היינו ב-4 יבשות, 10 מדינות יפהפיות, 18 ערים נהדרות. היו לנו 25 כיתות לייב ויותר מ-100 כיתות אונליין. יצרנו 3 כיתות ייחודיות וכמה כיתות אונליין. כיום אנחנו נוסעים מסביב לעולם להיות לתרומה ולהראות לכולם, שהכל אפשרי! אם אתם באמת בוחרים בזה, אתם יכולים לשנות את החיים שלכם, יכולים ליצור כל דבר, באמת כל מה שתשאפו.

פגשנו המון אנשים מדהימים ועוצמתיים, מנחים, מנחים-שותפים, מתרגמים, ונהיינו חברים טובים מאוד של חלקם! מלאי הוקרת תודה לכולם.

כמוכן אנחנו מלאי הוקרת תודה לכל רגע, למפגשים ולאנשים שהכרנו עד עכשיו. ואיך זה נעשה אפילו עוד יותר טוב מזה? וזוהי רק ההתחלה, עוד כל כך הרבה אפשרי כאן שעוד לא ראינו או הכרנו. ומה באמת עוד אפשרי מעבר למציאות הזו? אנחנו באמת בוחרים ללכת מעבר השנה. תרצו לבוא איתנו, לחקור יחד מה עוד אפשרי מעבר למציאות הזאת?� הנה כמה תכניות לייב ואונליין בניו זילנד ומסביב לעולם. אם אתם בוחרים יותר ותרצו ליצור את החיים שתמיד שאפתם ואם ארועים אלו מהווים עבורכם הזמנה, השראה ומוטיבציה, אתם מוזמנים להצטרף. נשמח לפגוש אותכם פנים מול פנים או במסך ולתת לכם חיבוק גדול!

אם יש לכם שאלות או הערות, מוזמנים ליצור קשר באימייל [email protected]

  • With inserting your personal data you agree that you are familiar with our data protection declaration